top of page
e2f5f8_608fa7bd4f644756a55e79d2b35b086b~mv2.png

MİKROBİYOM ANALİZİ

Vücudumuz, farklı bölümleriyle mikroorganizmalarla iletişim ve etkileşim halindedir. İnsan sağlığı bu ilişkinin dengesine bağlıdır.

 

GUT FLORA TEST hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için insan sağlığı ve mikrobiyom kompozisyonu arasındaki ilişkiyi inceler.

SAĞLIKLI BESLENME

Beslenme ve beslenmenin metabolizmamız üzerindeki etkisi düşünüldüğünden çok daha karmaşıktır.

Sağlıklı yaşam tarzı nazik, dengeli ve keyifli olmalıdır. İyi yaşam için kaliteli beslenme ve zindelik ile dengede olma yolculuğunuzda sizi güçlendiriyoruz.  

SPORCU BESLENMESİ

Beslenme, güç sporları ve koşu ve yüzme gibi dayanıklılık sporlarındaki sporcular için hayati önem taşır.  Profesyonel veya amatör sporcuların sadece ideal diyetleri ile ilgili olarak rehberlik etmekten ziyade, sporcunun istenen fiziksel performans zirvesini tasarlanan beslenme programında da çalışıyoruz.

EĞİTİM PROGRAMLARI

İyi formüle edilmiş ve etkin bir şekilde tanımlanan beslenme eğitimleri, diyet davranışlarındaki değişime katkıda bulunmak isteyen kurumları ve bireyleri teşvik eder ve onlara yaşam biçimleri ve ekonomik kaynaklar açısından sağlıklı gıda seçimleri yapma konusunda doğru bilgileri ve gerçek becerileri kazandırır.

bottom of page